Yakimasport™ je popredný špecializovaný európsky výrobca a dodávateľ športového vybavenia, pomôcok a doplnkov vysokej kvality na cvičenie a tréning.Spoločnosť Yakimasport™ dodáva svoje vybavenie najlepším profesionálnym futbalovým klubom a mládeže Chorvátska, Maďarska, Slovenska, Českej republiky, Estónska, Ukrajiny, Bieloruska, Poľska … ako aj mnohým ďalším futbalovým klubom a akadémiam aj z nižších líg.

Kvalitu a spoľahlivosť produktov Yakimasport™ potvrdzujú európske certifikáty kvality, certifikáty Európskeho inštitútu pre šport a licenciu FIFA. 

Tréningové pomôcky Yakimasport™ si obľubuje stále viac a viac nie len európskych futbalových klubov a tímov.

YAKIMASPORT UŽ AJ V LIGE MAJSTROV UEFA !!!

S našimi tréningovými pomôckami Yakimasport™ trénujú už aj mužstvá hrajúce v Lige majstrov ako napr. FK Dynamo Kyjev, FK Šachtar Doneck atď.

Naše pomôcky a zariadenia spoločnosti sa používajú v rôznych tímoch a akadémií ako napr. FK Šachtar Doneck, Dinamo Minsk, Bate Borisov, Wisla Krakov, KP Legia Warszava, KGHM Zaglebie Lubin, KS Cracovia Krakov, Lech Poznań …..a mnoho ďalších. Yakimasport pomáha trénerom a hráčom k zdokonaľovaniu techniky a fyzickej prípravy nie len v európskych štátoch (Poľsko, Chorvátsko, Ukrajina, Bielorusko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko…) ale už aj v krajinách ako je Saudská Arábia.
Zamestnanci spoločnosti sú stálymi účastníkmi európskych futbalových fór a konferencií, vybavenia a príslušenstva. Spoločnosť Yakimasport™ sa zúčastňuje pri príprave a udeľovaní licencií koučingu národných federácií. Spoločnosť drží krok s najnovšími trendami a produkuje stále nové inovatívne pomôcky aby ste boli o krok bližšie k Vaším vysnívaným športovým úspechom. Máme veľmi širokú škálu trvalo dostupných tréningových pomôcok,futbalových brán a pravidelne zväčšujeme ponuku o ďalšie nové produkty.
Kompletný sortiment našich poduktov spoločnosti Yakimasport™ a príslušenstva pre školenia si môžete pozrieť a objednať na našej stránke yakima-sport.sk a yakima-sport.cz

Všetky oficiálne zakúpené produkty spoločnosti Yakimasport sú poskytované so zárukou a servisom.
Spoločnosť Marián Mokroluský – Yakimasport je prevádzkovateľom stránky.

V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás neváhajte kontaktovať.

Pozývame Vás na náš e-shop a tešíme sa na spoluprácu.